Bestyrelsen

Formand

Erik K. Andreassen

Ringparken 8

9800 Hjørring

formand@cch-hj.dk – 30 66 97 93

Bestyrelsesmedlem

Jørgen Vendelbo

Frejasvej 28

9800 Hjørring

vendelbo@has.dk  –  21 72 13 66

Bestyrelsesmedlem

Morten Bach Nielsen

Edithsvej 1

9800 Hjørring

mortenbachnielsen@gmail.com – 23 30 56 94

Kasserer

Per Bundgaard Jensen

Teglvej 29

9800 Hjørring

kasserer@cch-hj.dk – 20 16 90 12

Sekretær

Ane Møller

Nordsøvej 8, Tornby

9850 Hirtshals

ane.moeller@hjoerring.dk  –  29 25 39 95

Suppleant

Henrik Folden Jensen

Løkkensvej 321

9800  Hjørring

snor535@gmail.com  –  27 11 51 30

Rytterrepræsentant – landevej licens

Allan Hareskov

Rørgræsvej 4

9800 Hjørring

allan_hareskov@hotmail.com  –  23 62 51 04

 
Rytterrepræsentant – landevej motion

Erland Medum Andersen

A.F. Heidemannsvej 23

9800 Hjørring

medum69@gmail.com – 61 70 81 68

 
Repræsentant – MTB licens

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870  Sindal

kenneth@maysfelt.dk  –  51 30 96 53

 
Rytterrepræsentant – MTB motion

Søren Holt

Skallerupvej 110

9800  Hjørring

holt.soeren@gmail.com – 29 17 03 82

Rytterrepræsentant – MTB motion

Kim Espersen

Løkkenvej 87

9800  Hjørring

espersen.kim@gmail.com  –  29 90 62 22