Bestyrelsen

Du kan skrive en mail til alle faste bestyrelsesmedlemmer på bestyrelsen@cch-hj.dk

Formand

Tine Christensen

Syderholm 10

9800 Hjørring

formand@cch-hj.dk – 25 52 13 99

Næstformand

Erik Kammer Andreassen

Ringparken 8

9800 Hjørring

andreassen@has.dk – 30 66 97 93

Bestyrelsesmedlem og WEB-ansvarlig

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870 Sindal

kenneth@maysfelt.dk – 51 30 96 53

Sekretær

Morten Bach Nielsen

Edithsvej 1

9800 Hjørring

mortenbachnielsen@gmail.com – 23 30 56 94

Kasserer

Per Bundgaard Jensen

Teglvej 29

9800 Hjørring

kasserer@cch-hj.dk – 20 16 90 12

 

————————————–

Suppleant

Maiken Jensen

Grundtvigsvej 70

9800 Hjørring

maiken_jensen@holtmail.com – 28 30 72 00

 

Suppleant

Gorm Steffensen

Kabbeltvedvej 224

9800 Hjørring

gorm02@hotmail.com – 26 12 83 66

 

Rytterrepræsentant – landevej licens

Allan Hareskov

Rørgræsvej 4

9800 Hjørring

allan_hareskov@hotmail.com  –  23 62 51 04

 
Rytterrepræsentant – landevej motion

Erland Medum Andersen

A.F. Heidemannsvej 23

9800 Hjørring

medum69@gmail.com – 61 70 81 68

 
Repræsentant – MTB licens

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870  Sindal

kenneth@maysfelt.dk  –  51 30 96 53

 
Rytterrepræsentant – MTB motion

Søren Holt

Skallerupvej 110

9800  Hjørring

holt.soeren@gmail.com – 29 17 03 82

Rytterrepræsentant – MTB motion

Kim Espersen

Løkkenvej 87

9800  Hjørring

espersen.kim@gmail.com  –  29 90 62 22