Bestyrelsen

Du kan skrive en mail til alle faste bestyrelsesmedlemmer på bestyrelsen@cch-hj.dk

Formand

Kim Andersen

Fredensvej 23

9800 Hjørring

formand@cch-hj.dk53 54 35 65

Næstformand

Erik Kammer Andreassen

Enghavevej 2

9800 Hjørring

andreassen@has.dk – 30 66 97 93

Kasserer og WEB-ansvarlig

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870 Sindal

 – 50 48 03 47

Sekretær

Henrik Kraglund

Trollhættanvej 11

9800 Hjørring

kraglundhenrik@gmail.com – 93 88 51 31

Bestyrelsesmedlem

Jens Rømer

Odbjergvej 10

9800 Hjørring

jroemer@has.dk  – 52 19 40 50

————————————–

Suppleant

Maiken Jensen

Grundtvigsvej 70

9800 Hjørring

maiken_jensen@holtmail.com – 28 30 72 00

Suppleant

Frederik Baand Jepsen

baandfrederik@gmail.com – 26834400

Rytterrepræsentant – landevej licens

Kim Andersen

Fredensvej 23

9800 Hjørring

k.andersen2210@gmail.com  – 53 54 35 65

Rytterrepræsentant – landevej motion

Henrik Kraglund

9800 Hjørring

kraglundhenrik@gmail.com

Repræsentant – MTB licens

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870  Sindal

kenneth@maysfelt.dk  –  50 48 03 47

Rytterrepræsentant – MTB motion

John Svendsen

Irisvej 2

9800 Hjørring

svendsen@q23.dk – 60641294

Rytterrepræsentant – MTB motion

Kim Espersen

Løkkenvej 87

9800  Hjørring

espersen.kim@gmail.com  –  29 90 62 22