Bestyrelsen

Du kan skrive en mail til alle faste bestyrelsesmedlemmer på bestyrelsen@cch-hj.dk

Formand

Jens Rømer

Odbjergvej 10

9800 Hjørring

jroemer@has.dk  – 52 19 40 50

Næstformand

Claus Drivsholm

Lønborg Friis Vej 13

9800 Hjørring

clausdrivsholm@gmail.com– 23 71 75 70

Kasserer og WEB-ansvarlig

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870 Sindal

 – 50 48 03 47

Sekretær

Laila Vejrgang

Bispensgade 102a

9800 Hjørring

l-vejrgang@hotmail.com – 20225575

Bestyrelsesmedlem

Erik Kammer Andreassen

Enghavevej 2

9800 Hjørring

andreassen@has.dk – 30 66 97 93

————————————–

Suppleant

Maiken Jensen

Grundtvigsvej 70

9800 Hjørring

maiken_jensen@holtmail.com – 28 30 72 00

Suppleant

Frederik Baand Jepsen

baandfrederik@gmail.com – 26834400

Rytterrepræsentant – landevej licens

Jan Holst Rotmann

Liljevej 19

9800 Hjørring

janholst66@gmail.com – 21 61 30 14

Rytterrepræsentant – landevej motion

Kim Andersen

Fredensvej 23

9800 Hjørring

k.andersen2210@gmail.com  – 53 54 35 65

Repræsentant – MTB licens

Jens Rømer

Odbjergvej 10

9800 Hjørring

jroemer@has.dk  – 52 19 40 50

Rytterrepræsentant – MTB motion

John Svendsen

Irisvej 2

9800 Hjørring

svendsen@q23.dk – 60641294

Rytterrepræsentant – MTB motion

Kim Espersen

Løkkenvej 87

9800  Hjørring

espersen.kim@gmail.com  –  29 90 62 22