Bestyrelsen

Du kan skrive en mail til alle faste bestyrelsesmedlemmer på bestyrelsen@cch-hj.dk

Formand

Tine Christensen

Syderholm 10

9800 Hjørring

formand@cch-hj.dk – 25 52 13 99

Næstformand

Erik Kammer Andreassen

Enghavevej 2

9800 Hjørring

andreassen@has.dk – 30 66 97 93

Kasserer og WEB-ansvarlig

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870 Sindal

kenneth@maysfelt.dk – 51 30 96 53

Sekretær

Henrik Kraglund

Trollhættanvej 11

9800 Hjørring

kraglundhenrik@gmail.com – 93 88 51 31

Bestyrelsesmedlem

Kim Andersen

Fredensvej 23

9800 Hjørring

k.andersen2210@gmail.com53 54 35 65

————————————–

Suppleant

Maiken Jensen

Grundtvigsvej 70

9800 Hjørring

maiken_jensen@holtmail.com – 28 30 72 00

Suppleant

Gorm Steffensen

Kabbeltvedvej 224

9800 Hjørring

gorm02@hotmail.com – 26 12 83 66

Rytterrepræsentant – landevej licens

Kim Andersen

Fredensvej 23

9800 Hjørring

k.andersen2210@gmail.com  – 53 54 35 65

Rytterrepræsentant – landevej motion

Henrik Kraglund

9800 Hjørring

kraglundhenrik@gmail.com

Repræsentant – MTB licens

Kenneth Maysfelt

Heimdalsvej 18

9870  Sindal

kenneth@maysfelt.dk  –  51 30 96 53

 
Rytterrepræsentant – MTB motion

Søren Holt

Skallerupvej 110

9800  Hjørring

holt.soeren@gmail.com – 29 17 03 82

Rytterrepræsentant – MTB motion

Kim Espersen

Løkkenvej 87

9800  Hjørring

espersen.kim@gmail.com  –  29 90 62 22